Membership

Download the Dons Make a Difference Form and Join Today!

Missing Members

Help us locate the missing members listed below:

Class GlName GFName GMName title First Name Last Name
1932 Merritt Gladys Lorraine Mrs. Gladys L. Gilkeson
1935 Pierce Zelva Rae Mrs. Zelva Pierce Fischer
1935 Clark Mary Elizabeth Mrs. Mary E. MacDonald
1936 Smith Charles Rollin Mr. Charles R. Smith
1937 Straughan Lucille Juliet Miss Lucille J. Straughan
1937 Motto Pearl Mrs. James R. Sanford
1938 Thompson Ruth Evelyn Mrs. Clifford G. Hale
1938 Sudbury Maxine Helen Mrs. Gib A. Moudry
1938 Rudolph Henrietta R. Ms. Henrietta R. Koenig
1938 Sherman Helen S. Mrs. Donald L. Hathaway
1939 Loomis Dawn Evelyn Mrs. George L. Coleman
1939 Fredrick Gordon Bruce Mr. Gordon B. Fredrick
1939 White Doris Vivian Mrs. Doris V.(White) Bradfield
1939 Edwards Arthur Mr. Arthur Edwards
1939 Engelbertson Flora Mrs. Stanley West
1939 Ulrich Ruth Lucille Mrs. Harold A. Pemble
1941 Holt Charlotte Ellen Dr. Charlotte Ellen
1941 Simpson Gwen M. Mrs. Gwen S. Blair
1941 Ervin Ann Marguerite Mrs. Ann M. Johnson
1941 Wilson Billie Mrs. Billie Miller
1942 Chillcot Jeanne Louise Mrs. Jeanne Sharpley
1942 Marsh Virginia Carol Mrs. Donald E. Mead
1942 Weyler John Richardson Mr. John R. Weyler
1942 Firos Alexandra Mrs. Martin Morelli
1942 Ford Gloria Louise Mrs. Gloria L. Caesar
1942 Morrison Marjorie Mrs. Marjorie M. Mitchell
1943 Hollensteiner Dorothy Oresia Mrs. Dorothy O. Hazard
1943 Ball Marjorie Mrs. Marjorie B. Snethen
1945 Corbett Peggy J. Mrs. Peggy Say
1945 Bradley Diane Mrs. Diane Mullins
1945 Lewis Jean Caroline Mrs. David T. Plimer
1945 Fowlkes Benjamin C. Mr. Ben C. Fowlkes
1945 McCloskey Nancy K. Mrs. Edwin B. Greathead
1946 Canby Robert James Mr. Robert J. Canby
1946 Maddy Charline Mrs. Charline M. Warren
1947 Layton John M. Mr. John M. Layton Sr.
1948 Dowd Joanna Mrs. Joanna D. Winter
1950 Meisterfeld Margot Martha Mae Mrs. Lowell Dukleth
1950 McGill Richard J. Mr. Richard J. McGill
1950 Spurling Kay Ellen Mrs. Lawney M. Lanford
1950 Voorhees Robert E. Mr. Robert E. Voorhees
1951 Wilfley Kathryn Mrs. Roy E. Stockwell
1952 Shook Noralee L. Mrs. Darwin Crezee
1952 Davenport Janet L. Mrs. Janet L. Scuitti
1952 Larsen Inge *Audrey Mrs. Arthur E. Prinz
1953 Noble Carolyn B. Mrs. Carolyn N. Cogan
1953 Vose Hamilton III Mr. Hamilton Vose III
1953 Bloom Dawn Mardee Rev. Dawn M. Bloom-Dodge
1953 Barham James Herman Mr. James H. Barham
1953 Fain Catherine Mrs. Catherine F. Schroeder
1954 Matteson Lucy Mrs. Lucy M. Holmes
1957 Garasi George S. Mr. George S. Garasi
1957 Taylor J. David Mr. J. David Taylor
1957 Farrant Jean Clarissa Mrs. Richard A. Menzies
1957 Gerard Susan Lynette Ms. Susan L. Gerard
1958 Hayward Katherine H. Mrs. Katherine H. Brownwood
1959 Garfoot Frank Wallace Mr. Frank W. Garfoot
1960 Crispin Cathy Lee Mrs. Loyd G. Miller
1960 Hoffman Linda H. Ms Linda Gates
1962 Kmieciak Mickey Miss Mickey Kmieciak
1962 Elliott William W. Mr. William W. Elliott
1962 Luera Virgle Ben Mr. Virgle B. Luera
1962 Ireland Bonny Lee Mrs. Robert Lawrence
1963 Semer Nicholas James Mr. Nicholas J. Semer
1963 Male Carole Louise Mrs. Carole L. Frank
1963 Perkins Eve Mrs. Eve Toomey
1963 Ruiz Jeannette Mrs. Jeannette Barnett
1963 Reynoso Guadalupe Mrs. Lupe B. Reynoso
1964 Acosta David Joseph Mr. David J. Acosta
1964 De la Torre Maria E. Ms. Maria E. De la Torre
1964 Herrera Guadalupe Miss Guadalupe Herrera
1965 Ireland Edna Diane Miss E. Diane Ireland
1965 Voehl Thomas J. Mr. Thomas J. Voehl
1965 Avila Betty Ms. Betty L. Avila
1965 Craig Terry Lee Mr. Terry L. Craig
1965 Glass George Jr. Thomas Mr. Geroge T. Glass
1965 De Maria Sharon Yvonne Ms. Sharon Y. Chase
1966 Preston Janelle Rae Miss Janelle R. Preston
1966 Morris James Gregory Mr. Greg Morris
1966 Martin Spencer Mr. Spencer Martin
1966 McGinnis Jerry Lee Mr. Jerry L. McGinnis
1968 Stevens Allison Kell Mrs. David Mohler
1970 Cox Kendall Bruce Mr. Kendall B. Cox
1970 Harris Richard Lee Mr. Richard L. Harris
1970 Downey William Leslie Jr. Dr. William L. Downey Jr.
1970 Thompson Lynda Robin Ms. Lynda T. Riley
1970 Haynes Florrie Ann Mrs. Florrie Ann Grant
1971 Cutting Anita Marie Miss Anita M. Cutting
1971 Calderon Raimond L. II Mr. Raimond L. Calderon II
1971 Bailey Juliet Lynne Mrs. Juliet L. Williams
1971 Ruggiero Michael A. Mr. Michael A. Ruggiero
1972 Contreras Rose Mrs. Raymondo J. Contreras
1972 Robb Carla Dawn Ms. Carla D. Robb (aka Stern)
1972 Stewart Marsha Elaine Ms. Marsha E. Diehl
1972 Goolsby Paul S. Mr. Paul Goolsby
1973 Schiemann Craig Woods Mr. Craig W. Schiemann
1973 Hall David Lynnwood Mr. David L. Hall
1975 Showman Jackie Karen Mrs. Jackie K. Richards
1975 Connell Susan Ann Mrs. Susan A. Rettig
1975 Huff Ronald Lee Mr. Ronald L. Huff
1976 Terry Suzon(Susan) Lee Mrs. Suzon Bishop
1976 Fuller Elaine Kinman Miss Elaine K. Fuller
1976 Pattiz Anthony Mr. Anthony Pattiz
1977 Dickerson Trina A. Miss Trina A. Dickerson
1977 McHale John Michael Mr. John M. McHale
1978 Steen Susan M. Miss Susan M. Steen
1978 Holmes Susan Davis Ms. Susan D. Holmes
1978 Merritt Lisa Jannine Mrs. Robert West
1979 Simon Cal Anthony Mr. Cal A. Simon
1979 Stevens Karen Jeanette Miss Karen J. Stevens
1979 Michaud Laurie Anne Ashley Mrs. Gary R. Nunes
1980 Higginbotham Ronald Taylor Mr. Ronald T. Higginbotham
1980 Nielsen Thomas Scott Mr. Tom S. Nielsen
1980 Penland Cheri Ann Mrs. James P. Glancy
1981 De Waay Peni Sue Mrs. Peni Marshall
1981 Cox Constance A. Mrs. Anthony Blanco
1981 Sundin Brian Phillip Mr. Brian P. Sundin
1981 Rivera Sutton-Leigh Miss Sutton-Leigh Rivera
1981 Drewry Todd Allen Mr. Todd A. Drewry
1982 Wilhoite Kathleen Miss Kathleen Wilhoite
1983 Deligiannis Andromahi Miss Andromahi Deligiannis
1983 Shirey Pamela Kay Mrs. Pamela K. Penny
1983 Valencia Victoria Miss Victoria Valencia
1983 Diaz Carlos Mr. Carlos Diaz
1983 Diaz Florentina M. Miss Florentina M. Diaz
1984 Schoutens Patrick John Mr. Patrick J. Schoutens
1984 Drewry Michael Wayne Mr. Michael W. Drewry
1984 Herrera Maria Carmen Miss M. Carmen Herrera
1984 Martin Richard Leonard Mr. Richard L. Martin
1984 Connolly Joseph Mathew Hugh Mr. Joseph M. Connolly
1984 McClure Maryann Traquair Miss Maryann T. McClure
1984 Rodriguez Mario Rafael Mr. Mario R. Rodriguez
1984 Robles John A. Mr. John A. Robles
1984 Larsen Robert George Jr. Mr. Robert G. Larsen Jr.
1984 Strand Tracy Marie Miss Tracy M. Strand
1984 Silva Lisa Kristin Mrs. Farrell C. Odend’hal
1985 Westdahl Lawrence M. Mr. Lawrence M. Westdahl
1985 Hjorting Eric Mr. Eric Hjorting
1985 Hetzron Gabriel F. Mr. Gabriel F. Hetzron
1985 Clark Gretchen Ann Mrs. Michael L. Casazza
1985 Crockett Mark D. Mr. Mark D. Crockett
1985 Daly Susan Elizabeth Miss Susan E. Daly
1985 Harvey Samuel Kevin Mr. S. Kevin Harvey
1985 Grossmann Richard Kent Mr. Richard K. Grossmann
1985 Glerum Gwendolin A. Miss Gwendolin A. Glerum
1985 Sullivan Stephanie Miss Stephanie Sullivan
1985 Schiff Robert Andrew Mr. Robert A. Schiff
1986 Baker Michael John Mr. Michael J. Baker
1987 St. Clair Allison Elizabeth Mrs Allison E. Nelson
1987 Glerum Katrina Marie Miss Katrina M. Glerum
1987 Parent Alexandra W. Miss Alexandra W. Parent
1988 Farrier Jeffrey Michael Mr. Jeffrey M. Farrier
1988 Arnold Jennifer Marie Miss Jennifer M. Arnold
1988 McMahon Shauna Caitlin Miss Shauna C. McMahon
1989 Ramirez Rudy R. Jr. Mr. Rudy R. Ramirez Jr.
1989 Pizarro Rafael Alejandro Mr. Rafael A. Pizarro
1989 Peinado Rosa Maria Mrs Rosa M. Aldana
1989 Warner Kristen Ann Miss Kristen A. Warner
1989 Long Dawn Michelle Miss Dawn M. Long
1990 Smith Garrett Christopher Mr. Garrett C. Smith
1990 Leifer Erin Nicole Miss Erin N. Leifer
1990 Bass Kier Linwood Mr. Kier L. Bass
1991 Morales Thomas Edward Mr. Thomas E. Morales
1991 Webley Michael Jay Mr. Michael J. Webley
1991 Katsanes Mark William Mr. Mark W. Katsanes
1991 Dale Andres Nerem Mr. Andres N. Dale
1991 Godinez Anna Louisa Miss Anna L. Godinez
1991 Petrosky Katherine Goodman Miss Katherine G. Petrosky
1991 Horne Nathanael Sun Mr. Nathanael S. Horne
1991 Madrigal Griselda Maribel Mrs Alejandro Arreola
1991 White Sabrina Ann Mrs. Jeff Clark
1991 Hansen Jennifer Marie Miss Jennifer M. Hansen
1991 Head Sophia Lena Miss Sophia L. Head
1992 Gallagher Matthew Ian Mr. Matthew I. Gallagher
1993 Harpster Jed Weston Mr. Jed W. Harpster
1993 Comport Brendan Clay Mr. Brendan C. Comport
1993 Henderson Damion Nakia Mr. Damion N. Henderson
1993 Levenson Matthew Ari Mr. Matthew A. Levenson
1993 Wilson William Kent Mr. William K. Wilson
1993 McIver Seth Harold Mr. Seth H. McIver
1993 Jones Michael Tomo Molyvos Mr. Michael T.M. Jones
1994 Richardson Lelia Ninikai Ms. Lelia N. Diltz
1994 Hendry Isa Mrs. Isa Hendry-Eaton
1994 Wallace Brigitte Lynn Mrs. Scott A.D. McKee
1994 Simmons Jabari Kondwani Mr. Jabari K. Simmons
1994 Vasquez Jessica Mullison Miss Jessica M. Vasquez
1994 Acosta Antoinette Marie Miss Antoinette M. Acosta
1994 Stich Vanessa Miss Vanessa Stich
1994 Best Laura Miss Laura Best
1994 Gay Diana Joy Miss Diana J. Gay
1994 Seaton Alisha Noel Miss Alisha N. Seaton
1995 Haffner Jonathan Christopher Mr. Jonathan C. Haffner
1995 Perez Enrique Mr. Enrique Perez
1995 Robinson Adamson Hezekiah Mr. Adamson H. Robinson
1996 Fenelon Sarah Katherine Miss Sarah K. Fenelon
1996 Lopez Chantille Marie Miss Chantille M. Lopez
1996 Romo Armando Carlos Mr. Armando C. Romo
1996 Weniger Florence Athene Miss Florence A. Weniger
1996 Ruhle Kassiani Elysium Miss Kassiani E. Ruhle
1997 Buxton Karen Elizabeth Miss Karen E. Buxton
1997 McIver Justin James Mr. Justin J. McIver
1997 Gleason Molly Bracco Miss Molly B. Gleason
1997 Hurley Daniel Cohane Mr. Daniel C. Hurley
1997 Reyes Ramon Andres Mr. Ramon A. Reyes
1998 Preciado Perla Carolina Miss Perla C. Preciado
1998 Ball Sarah Kim Mrs. John A. Kelty
1998 Welsh James David Mr. James D. Welsh
1999 Hughes Sarah Dorothy Miss Sarah D. Hughes
1999 Whyte Anthony John Mr. Anthony J. Whyte
1999 Perez Eric Alberto Mr. Eric A. Perez
1999 Flaster Katherine Nicole Miss Katherine N. Flaster
1999 Snyder Gregory David Mr. Gregory D. Snyder
1999 Bailey Alana Miss Alana Bailey
2000 Parsons Robert Blake Mr. R. Blake Parsons
2000 Gutierrez Yvette Mrs. Yvette G. Alarcon
2000 Aparicio Cristina Del Carmen Miss Cristina D. Aparicio
2000 Hernandez Jorge Humberto Mr. Jorge H. Hernandez
2000 Nguyen Anh-Chi Ngoc Miss Anh-Chi N. Nguyen
2000 Perez Jose Octavio Mr. Jose O. Perez
2001 Algra Catie Renee Cole Mrs. Catie Chase
2001 Putnam Trey Darrell Mr. Trey D. Putnam
2001 Gray Charlotte Elizabeth Miss Charlotte E. Gray
2001 Atterbury Usha Rose Miss Usha R. Atterbury
2001 Fogel Gregory Scott Mr. Gregory S. Fogel
2002 Bona Tilman Mr. Tilman Bona
2002 Ziesenhenne Deena May Mrs. Deena DeSimone
2002 Paquin Jason Richard Mr. Jason R. Paquin
2002 Graffius Timothy Manuel Mr. Timothy M. Graffius
2002 Irwin Matthew William Mr. Matthew W. Irwin
2003 Castillo Aidin Mazantini Miss Aidin M. Castillo
2003 Dawson Andrea Michelle Miss Andrea M. Dawson
2003 Lathan Radford Carolyn Miss Radford C. Lathan
2003 Fuller Danielle Louise Miss Danielle L. Fuller
2003 Lee Elizabeth Han Miss Elizabeth H. Lee
2003 Fenelon Andrew Thomas Mr. Andrew T. Fenelon
2003 Levenson Eric Jordan Mr. Eric J. Levenson
2003 Castillo Aime Mazantini Miss Amie M. Castillo
2004 Reiter Garland Sydnor Mr. Garland S. Reiter
2004 Osornio Gabriel (NMN) Mr. Gabriel Osornio
2004 Fleischmann Jeffrey Dean Mr. Jeffrey D. Fleischmann
2004 Vazquez Jacqueline (NMN) Miss Jacqueline Vazquez
2004 Nilo Andres Mr. Andres Nilo
2004 Gonzalez Abigail Bochmia Miss Abigail B, Gonzalez
2004 Gray Nicholas McGhee Mr. Nicholas M Gray
2005 Cohen Rueben Joseph Mr. Rueben J. Cohen
2005 Hummer Caroline Eaton Miss Caroline E. Hummer
2005 Price Mallory Helene Miss Mallory H. Price
2005 Trujillo Jr. Mauricio Mr. Mauricio Trujillo Jr.
2006 Brown Justine Marie Miss Justine M. Brown
2006 Chartrand Vienna Louise Miss Vienna L. Chartrand
2006 Fierros Adrian Mr. Adrian Fierros
2006 Lathan Reid Alexander Mr. Reid A. Lathan
2006 Robinson Whitney L Miss Whitney L. Robinson
2006 Gary-Leveille Dorothy Clementine Miss Dorothy C. Gary-Leveille
2006 Peterson Briana Leigh Miss Braina L. Peterson
2007 Aarset Timothy Dr. Timothy C. Aarset
2007 Duong Han Bich Miss Han B. Duong
2007 Crawford Shauna Michele Miss Shauna M. Crawford
2007 Henderson Francesca Barrett Miss Francesca B. Henderson
2008 Pichardo-Vega Brenda Izamar Miss Brenda I. Pichardo-Vega
2008 Gray Chloe Joanna Miss Chloe J. Gray
2009 Guadarrama Christian Ivan Mr Christian Guadarrama
2009 Johnson Brianna Ludell Ms Brianna Johnson
2009 Fung Mikaela N. Ms Mikaela Buchanan
2010 Arizmendi Vanessa Ms Vanessa Arizmendi
2010 Moro Andrea Mr Andrea Moro
2010 Heller William Blake Mr William Heller
2010 Iverson Elleyette Ms Elleyette Iverson
2011 Gomez Dulce Ms Dulce Gomez
2013 DeAragon Muriel Anne Miss Muriel DeAragon
2013 Lewbel Tanner Stan Mr. Tanner Lewbel
9999 Davis George E. Mr. George E. Davis
9999 Odeen Elizabeth Duffy Mr. E. Duffy Odeen
9999 Hunewell Virginia W. Miss Virginia W. Hunewell
9999 Hernandez Andrew L. Mr. Andrew L. Hernandez
9999 Snyder Joanne Teresa Mrs. Joanne T. Snyder
9999 Blair Renee Mrs. John C. Blair
updated 02/05/2017